S dobrou zdravotnou poisťovňou ide všetko s ľahkosťou - iWatt blog
iWatt

Autor: Nezaradené

S dobrou zdravotnou poisťovňou ide všetko s ľahkosťou

Aktívny pohyb so sebou prináša množstvo benefitov, ktoré prospievajú vášmu fyzickému aj psychickému zdraviu. Zároveň však každá aktivita, či už športová alebo nešportová, so sebou nesie isté riziko. Preto je dôležité pri ich vykonávaní myslieť nielen na opatrnosť, ale aj na to, čo sa stane, ak sa náhodou “pritrafí” nejaká nečakaná situácia. Práve vtedy nastávajú okamihy, kedy potrebujeme pomocnú ruku. A tú môže v mnohých prípadoch podať dobrá zdravotná poisťovňa.

Práve poistenie je oporným pilierom, o ktorý sa môžete oprieť, ak sa vám stane nehoda alebo sa objavia zdravotné ťažkosti. Je však dobré overiť si, či vám poisťovňa poskytuje možnosti zodpovedajúce vášmu aktívnemu životnému štýlu. Mala by totiž brať do úvahy eventuality, s ktorými pri športovaní počítate, a starať sa o vás aj vtedy, keď práve nie ste v núdzi.

Takáto starostlivosť môže mať rôzne podoby. Poisťovňa môže napríklad podporovať kluby a komunity, organizovať rôzne športové a charitatívne podujatia, poskytovať možnosť prednostných vyšetrení, prevádzkovať bezplatnú linku pomoci pre diabetikov, vracať peniaze za lieky či poskytovať zľavy navyše. Jednoducho na vás myslieť, aj keď ju nepotrebujete.

Preto ak si nie ste istí, či vaša poisťovňa ponúka všetko, čo od nej očakávate, zamierte na jej stránku a overte si to. A ak je pre váš aktívny život nevyhovujúca, zmeňte ju. Koniec koncov, najdôležitejšie je, aby ste jej plne dôverovali.

Benefity nášho partnera Dôverun ligy si môžete pozrieť tu:

(Visited 347 times, 1 visits today)